LYKSOR
Hakkında


LYKSOR Kimya A.Ş. 20 yıllık tecrübe ve birikim sonucunda, sektörün önde gelen kendi alanlarında uzman personellerini de kadrosuna katarak İZMİR Kemalpaşa’da 2016 yılında %100 özsermaye ile kurulmuştur.
Kurulduğu günden beri, kendi hammaddesini üretmenin verdiği güçle, cirosunu her yıl ikiye katlayarak büyüyen LYKSOR, Türkiye’de ve yurtdışında Çimento ve Beton üreticilerine, Kimyasal katkı üreticilerine kendi geliştirdiği hammaddelerle yenilikçi ürünler sunmaktadır.

Her geçen gün büyüyen müşteri ağımız ve işbirliğinin verdiği enerji ile LYKSOR’ a duyulan güvenin yüklediği sorumluluğun bilincinde olarak, sizlere verdiğimiz hizmeti geliştirerek ileri taşımaktan mutluluk duymaktayız.

Daha Fazla

Sizler için
neler üretiyoruz?Tüm Ürünler

Sizler için
neler üretiyoruz?Tüm Ürünler

LYKSOR'un Uzmanlık Alanları

Innovation & Trust

Çimento Kimyasalları

Geleneksel çimento kimyasalları yanında kendi üretmiş olduğu ham maddelerle çimento üreticilerine özel katkılar üretmektedir.

Hammadde Üretimi

LYKSOR, ihtiyacı olan ham maddeleri kendisi üretmektedir. Bu gücü ile global pazarda da etkin bir sektörel oyuncu olmuştur.

İnovatif Ürünler

Lyksor, kür malzemesi, kalıp yağı gibi geleneksel şantiye malzemelerinin üretimini yapmanın yanısıra, ilk yerli ve milli makro-sentetik lif üreticisidir.

Beton Katkı Kimyasalları

LYKSOR, sahip olduğu teknoloji ile hazır beton sektöründe ihtiyaca özel ürünler üretmektedir.

Su Azaltıcı
Akışkanlaştırıcılar


NanoPlast kullanım dozajına göre hem normal, hem de süper akışkanlaştırıcılara benzer performans gösterebilen orta akışkanlaştırıcı grupta, modifiye polimer esaslı bir kimyasal beton katkısıdır.

NanoPlast taze beton işlenebilirliğini su miktarını artırmadan geliştirmek amacıyla tasarlanmış, modifiye polimer esaslı, genel amaçlı bir beton kimyasal katkısıdır.


Daha Fazla

LYKSOR, ihtiyacı olan ham maddeleri kendi bünyesinde üretmektedir.


Tüm hammaddelerimiz